FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Razem
możemy stworzyć
lepszą  Przyszłość
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Strony internetowe
Strony internetowe w dzisiejszych czasach stają się wizytówką osoby lub firmy. Starannie i ciekawie wykonane wzbudzają zainteresowanie, co jest podstawowym celem ich funkcjonowania.

Informacje o firmie, dane kontaktowe, prezentacja oferty i najlepiej efektywna galeria oferowanych produktów, usług czy zdjęcia z miejsca pracy są tym, co zachęca i podkreśla atrakcyjność firmy. W zależności od Państwa potrzeb wykonujemy strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych.
Pozycjonowanie
Codziennie setki a nawet tysiące osób szukają Państwa firmy. W jaki sposób? Wpisując w wyszukiwarkę oferowane przez Państwa produkty i usługi. Nie znają nazwy firmy, ale wiedzą co chcą kupić. Będąc poza czołówką wyników wyszukiwania traci się szansę na pokazanie im swojej oferty, z której przecież mogliby skorzystać.

Pozycjonowanie stron internetowych polega na ich optymalizacji oraz poprawie zajmowanego przez nie miejsca w rankingu wyszukiwarek internetowych. Dzięki usłudze pozycjonowania liczba osób odwiedzających Państwa stronę internetową może zwiększyć się nawet stukrotnie, co bezpośrednio przekłada się na wzrost zysków.
Kampanie reklamowe
Chcecie Państwo w sposób szybki i tani dotrzeć do jak największej liczby osób, które tylko na to czekają? To jest możliwe. Stworzymy Państwu kampanię spełniającą wszystkie oczekiwania - Wasze i Waszych przyszłych klientów.

Kampanie reklamowe to starannie przygotowany zestaw haseł powiązanych tematycznie z Tobą lub Twoją firmą. W przypadku, gdy dana osoba szuka odpowiedzi w wyszukiwarce internetowej na temat pokrywający się z wcześniej przygotowanym zestawem, dostaje wynik w postaci wizytówki usytuowanej w widocznej części ekranu.

Wizytówka taka może być dodatkowo przekierowaniem do strony WWW. Metoda promocji Państwa firmy lub siebie samego za pomocą kampanii reklamowych ma bardzo dużą skuteczność, ponieważ jest kierowana do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.
HOME   |   OFERTA   |   PORTFOLIO   |   KONTAKT
Copyright 2009-2011 © M&S Promotion. Profesjonalne usługi dla biznesu. Wszelkie prawa zastrzeżone.